CZ
← Na předchozí stranu

3 digitální nástroje pro lepší týmovou spolupráci

23. srpna1 min čtení

Ano? Pak jste na správném místě!

Při práci je důležité, abyste si navzájem rozuměli, dokázali spolu sdílet vše potřebné, a hlavně chytře využívali technologie a online nástroje. Proto vám přinášíme další 3 skvělé tipy pro efektivní týmovou spolupráci a práci na počítači! 

Miro

Miro je online platforma pro vizualizaci konceptů, nápadů a řešení pro jednotlivce a především týmy. Vytvořte si online nástěnku tipů a inspirace, brainstormujte nebo svolejte online schůzku. Přesvědčte se o skvělých funkcích appky na vlastní oči.

Loom

Kdyby tak existoval jednoduchý způsob, jak předat práci kolegovi… Existuje! Hravě to zvládnete s appkou Loom. Nahrávejte obrazovku, svou maličkost nebo obojí najednou! Ušetřete si sepisování dlouhých mailů a sdělte to videem.

Notion

Jasně, Google Keep je skvělý pomocník, ale pokud toužíte po komplexnějším nástroji, který vám umožní vytvářet sofistikovaný seznam poznámek, vyzkoušejte Notion. Vytvářejte kalendáře, odkazujte na webovky, připněte soubor nebo si Notion propojte s některou z nabízených aplikací. Tenhle šikovný poznámkovník ve svém životě určitě oceníte.

Zaujaly vás tyto tipy a rádi byste se naučili více? S tím vám rádi pomůžeme. Zapojte se do naší akademie Digi Heroes, která vám otevře cestu k osobní digitální revoluci. Nezáleží na tom, zda jste začátečníci nebo pokročilí, zda pracujete s Macem nebo Windows, akademie je vhodná pro kohokoliv.

Rozvíjejte s námi vaše digitální myšlení. Postaráme se o to, abyste díky technologiím zvládli šetřit čas, nervy i peníze a usnadnili si každodenní život.

← Na předchozí stranu

Tužka a papír poráží OneNote?!
Produktivita

Tužka a papír poráží OneNote?!

Myslíte, že používání digitálních technologií při práci je dnes standard? Z dat našeho Digiskills…

Číst více
15. října 5 min čtení
DigiComp 2.0: Jaké jsou vaše digitální kompetence?
Produktivita

DigiComp 2.0: Jaké jsou vaše digitální kompetence?

Jedním z nejlepších přístupů k digitálním kompetencím je Evropský rámec digitálních…

Číst více
17. března 1 min čtení
Ty nejlepší aplikace na cestování
Produktivita

Ty nejlepší aplikace na cestování

Chystáte se na dovolenou, víkendový výlet, obchodní cestu za klienty nebo jen denně usedáte za…

Číst více
17. srpna 4 min čtení