CZ
← Na předchozí stranu

Dva AI nástroje, které vám pomohou s lepším prezentováním

9. února1 min čtení

Slíbili jsme, že letos budeme hodně „šlapat“ do AI, abychom vám mohli přinášet tipy, vychytávky, rady a pomohli vám zorientovat se v záplavě nových a skvělých aplikací. Tak tady to je!  

Co byste řekli na to, kdybyste se konečně mohli upřeně dívat do kamery během videokonference nebo vám AI připravila originální prezentaci včetně vizuálu a textů během pár vteřin? Nám se to rozhodně líbí! 

Nvidia Broadcast změní váš pohled, doslova! 

První z appek, kterou vám chceme ukázat, je Broadcast od společnosti Nvidia (můžete si ji stáhnout zde). Tato aplikace dokáže velice přesvědčivě a přirozeně „nasměrovat“ váš pohled tak, aby při videocallu nikdo nepoznal, že vaše oči neposedně těkají po obrazovce. Vypadá to vážně skvěle – ostatně zadívejte se do Honzových krásných očí a uznejte, že tohle prostě musíte mít! Snad jediným nedostatkem této vychytávky je, že zatím podporuje jen Windows. 

Tome od OpenAI aneb umění prezentace v roce 2023 

Tome je další AI aplikace z dílny OpenAI (DALL-E, ChatGPT), která vás zaručeně uchvátí. Díky Tome totiž ovládnete a redefinujete prastaré kancelářské umění vytváření prezentací. Stačí, když zadáte název a aplikace vám během pár okamžiků navrhne osm slidů, které opatří obrázky i textem. Ano, vážně i textem, a dokonce smysluplným!  

Díky propojení s nástrojem na generování obrázků DALL-E a jazykovým modelem GPT-3, který je nekonečnou zásobárnou informací, to nemůže být snazší. Podívejte se, co na aplikaci Tome říká Eva, odbornice na vizuální storytelling a guru asi všech prezentačních nástrojů, které si dokážete vybavit. 

Máme pro vás také nové webináře, které se AI dotýkají a týkají, a pravidelně vám budeme servírovat tipy a vychytávky i tady na blogu – samozřejmě nečekejte nudný balast, zdlouhavou teorii, ale zkrátka AI prakticky, zábavně a užitečně! 

 

← Na předchozí stranu

Hledáme nové kolegy!
HR

Hledáme nové kolegy!

Do Digiskills hledáme produktového specialistu se zaměřením na digital. Máš zájem o vzdělávání a…

Číst více
1 min čtení
Jak pracuje Jan Mašek, inovátor a zakládající člen sítě Red Button
Rozhovor

Jak pracuje Jan Mašek, inovátor a zakládající člen sítě Red Button

Že nemáte kvůli práci čas na osobní rozvoj? Tak se rozvíjejte přímo svou prací, tak jak to dělá Jan…

Číst více
25. června 19 min čtení
Jak rozvíjet firemní kulturu, když pracujete na dálku 
Produktivita

Jak rozvíjet firemní kulturu, když pracujete na dálku 

Práce z domova, respektive odkudkoliv, přináší výhody zaměstnancům i zaměstnavatelům – ostatně…

Číst více
24. října 8 min čtení