← Na předchozí stranu

Dva AI nástroje, které vám pomohou s lepším prezentováním

9. února1 min čtení

Slíbili jsme, že letos budeme hodně „šlapat“ do AI, abychom vám mohli přinášet tipy, vychytávky, rady a pomohli vám zorientovat se v záplavě nových a skvělých aplikací. Tak tady to je!  

Co byste řekli na to, kdybyste se konečně mohli upřeně dívat do kamery během videokonference nebo vám AI připravila originální prezentaci včetně vizuálu a textů během pár vteřin? Nám se to rozhodně líbí! 

Nvidia Broadcast změní váš pohled, doslova! 

První z appek, kterou vám chceme ukázat, je Broadcast od společnosti Nvidia (můžete si ji stáhnout zde). Tato aplikace dokáže velice přesvědčivě a přirozeně „nasměrovat“ váš pohled tak, aby při videocallu nikdo nepoznal, že vaše oči neposedně těkají po obrazovce. Vypadá to vážně skvěle – ostatně zadívejte se do Honzových krásných očí a uznejte, že tohle prostě musíte mít! Snad jediným nedostatkem této vychytávky je, že zatím podporuje jen Windows. 

Tome od OpenAI aneb umění prezentace v roce 2023 

Tome je další AI aplikace z dílny OpenAI (DALL-E, ChatGPT), která vás zaručeně uchvátí. Díky Tome totiž ovládnete a redefinujete prastaré kancelářské umění vytváření prezentací. Stačí, když zadáte název a aplikace vám během pár okamžiků navrhne osm slidů, které opatří obrázky i textem. Ano, vážně i textem, a dokonce smysluplným!  

Díky propojení s nástrojem na generování obrázků DALL-E a jazykovým modelem GPT-3, který je nekonečnou zásobárnou informací, to nemůže být snazší. Podívejte se, co na aplikaci Tome říká Eva, odbornice na vizuální storytelling a guru asi všech prezentačních nástrojů, které si dokážete vybavit. 

Máme pro vás také nové webináře, které se AI dotýkají a týkají, a pravidelně vám budeme servírovat tipy a vychytávky i tady na blogu – samozřejmě nečekejte nudný balast, zdlouhavou teorii, ale zkrátka AI prakticky, zábavně a užitečně! 

 

← Na předchozí stranu

Gamifikace: Práce hrou 
Produktivita

Gamifikace: Práce hrou 

Využití herních technik ke zvýšení angažovanosti v neherní činnosti, tedy gamifikace, je v oblasti…

Číst více
20. dubna 6 min čtení
Continuity Camera: Proměňte svůj iPhone ve webkameru
Produktivita

Continuity Camera: Proměňte svůj iPhone ve webkameru

Kvalita záznamu běžné webkamery vám nestačí? Pojďte to vyřešit elegantně, a hlavně účinně. Máme pro…

Číst více
11. listopadu 3 min čtení
Děti v digitálním světě: průvodce pro rodiče 
Webináře

Děti v digitálním světě: průvodce pro rodiče 

Digitální technologie mají děti často lépe „zmáknuté“ než kdejaký dospělý, ale přesto je zapotřebí…

Číst více
7. července 3 min čtení